تمدید مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی دانشگاه شریف

تمدید مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی دانشگاه شریف

شاپ: مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار دانشگاه صنعتی شریف تا تاریخ 25 اسفند ماه تمدید گردید.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف توانسته است طی ۱۱ دوره نقشی مهم در معرفی کسب وکارهای نوپا به سرمایه گذاران ایفا کند.
این جشنواره در امتداد ایجاد عرصه ای مناسب برای معرفی و ارائه دستاوردهای علمی، فنی و پژوهشی دانشجویان، دانش آموختگان، استادان دانشگاه ها، کارآفرینان و صاحبان ایده بمنظور تجاری سازی ایده های برتر در زمینه های مختلف برگزار می گردد.
این جشنواره با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور بعنوان معدنی سرشار و غنی از نیروی انسانی به شمار می آید و موجبات تولید ارزش و ثروت ملی را فراهم می آورد.
همین طور با فراهم کردن ابزارها و شرایط مناسب جهت بهره گیری از دانش و تخصص متخصصان در راه اندازی و توسعه کسب وکار، فرصتی به وجود آورده است تا صاحبان طرح ها، صنایع و سرمایه گذاران با ریسک های کمتری در راه رشد مواجه شوند.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار علاوه بر ایجاد فرصتی مغتنم برای معرفی و مانور کارآفرینان در زمینه های مختلف، امکان برقراری ارتباط هدفمند را میان صاحبان طرح ها و استارتاپ ها با سرمایه گذاران و صنعت گران فراهم می آورد.
در ضمن مراحل این جشنواره، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آنها برمبنای ایده ی محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می کنند.
علاقه مندان می توانند تا تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال جاری طرح های پیشنهادی خودرا ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس vccup.sharif.ir مراجعه کنند.
اختتامیه این جشنواره بعد از برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی- منتورینگ و انجام مراحل داوری در بهار ۱۴۰۱ برگزار می شود.


منبع:

1400/12/04
20:59:08
5.0 / 5
486
تگهای خبر: آموزش , ارز , تولید , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP