با بورسیه اسنپ؛ دست به فرمون، تا آرزوهات برون!

بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد

بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد

اسنپ بعنوان نخستین و بزرگ ترین تاکسی اینترنتی ایران و ناوگانی با بیشتر از ۳ میلیون کاربر راننده، می خواهد از راننده های با استعداد خود حمایت کند.به گزارش شاپ به نقل از مهر، بعضی از کاربران راننده در کنار فعالیتشان در اسنپ، استعدادهای ویژه ای در زمینه های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی دارند و در زندگی شخصی شان اهداف خاصی را دنبال می کنند. اسنپ تصمیم دارد در چارچوب طرح «مستقیم تا رؤیا» هر ۶ ماه یک مرتبه با اهدای یک بورسیه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و معافیت یک ساله از پرداخت کمیسیون، از کاربران راننده با استعداد در راه رسیدن به اهدافشان حمایت کند.
قصه زندگی کاربران راننده اسنپ
تاکسی های اینترنتی با این که در تمام دنیا بعنوان یک پدیده جدید شناخته می شوند، اما توانسته اند در همین مدت کوتاه به شکل اجتناب ناپذیری با زندگی روزمره مردم گره بخورند. به لطف ظرفیت های موجود در تاکسی های اینترنتی افراد متناسب با وقت آزادی که دارند به این کار مشغول هستند. در میان آنها، کسانی هستند که در کنار فعالیت بعنوان راننده، هدف خاصی را در زندگی شخصی دنبال می کنند یا دارای استعداد منحصربه فردی هستند. بعضی از این افراد ناچارند به خاطر زمانی که برای تأمین هزینه های زندگی خود می گذارند از اهداف دیگر زندگی شان فاصله بگیرند.
اسنپ بعنوان نخستین و بزرگ ترین تاکسی اینترنتی ایران و ناوگانی با بیشتر از ۳ میلیون کاربر راننده، می خواهد از راننده های با استعداد خود حمایت کند. هر کاربر راننده قصه خاص خویش را دارد؛ بعضی از رانندگان دارای استعدادهای خاص و بی نظیری هستند که در صورت حمایت و فراهم شدن امکانات مناسب، می تواند افتخارات ملی، حتی جهانی کسب کنند. اسنپ شرایطی را فراهم نموده تا راننده های با استعداد علاوه بر ادامه اشتغال بعنوان راننده اسنپ، بتوانند به توانایی های خاص خود جامه عمل بپوشاند.
شرایط شرکت در بورسیه رانندگان اسنپ چیست؟
اگر شما یکی از کاربران راننده اسنپ (خودرو، باکس، پیک اسنپ فود، وانت و …) هستید و استعداد خاصی در زمینه های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی و غیره دارید، می توانید در طرح «مستقیم تا رؤیا» ثبت نام نمایید و برای دریافت بورسیه رانندگان بااستعداد اسنپ درخواست دهید. برای این کار تنها کافی است در زمان ثبت نام برای بورسیه حداقل ۳ ماه سابقه عضویت در ناوگان اسنپ را داشته باشید و استعداد شما ویژه، دارای خروجی ملموس یا تأثیرگذار بر زندگی عموم مردم باشد.
متقاضیان هر ۶ ماه یک مرتبه می توانند ثبت نام کنند؛ در نهایت تسهیلات زیر در اختیار ۳ فرد منتخب قرار داده می شود:
منتخب اصلی: کمک هزینه نقدی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
دو منتخب بعدی: معافیت از پرداخت کمیسیون تا یکسال
نحوه اطلاع رسانی زمان ثبت نام و مراحل داوری بورسیه رانندگان اسنپ چگونه است؟
با فرا رسیدن زمان ثبت نام، در سوپر اپلیکیشن اسنپ، صفحات اسنپ در شبکه های اجتماعی، صفحات ویژه کاربران راننده اسنپ در شبکه های اجتماعی، بلاگ اسنپ و سایر رسانه های خبری اطلاع رسانی می شود.
بعد از آخر مهلت ثبت نام از بین تمام درخواست های ارسال شده، آن هایی که بیشترین هم راستایی را با اهداف اعلام شده دارند، انتخاب می شوند. در مرحله بعدی با افراد منتخب مصاحبه می شود. در نهایت ۳ طرح برگزیده و به رای گیری عمومی گذاشته می شوند تا منتخب اصلی و دو منتخب بعدی توسط رای گیری مردمی مشخص شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل، قوانین و ثبت نام بورسیه رانندگان اسنپ به وب سایت اسنپ رجوع کنید.

امیرمحمد بیات مدال آور جهانی کشتی؛ منتخب دوره اول بورسیه اسنپ
امیرمحمد بیات متولد ۱۳۸۰ و عضو تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران در وزن ۱۳۰ کیلوگرم است. وی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۲۱ توانست مدال برنز جهانی را کسب کند. همین چند وقت پیش بود که خبر فعالیت امیرمحمد بعنوان راننده اسنپ در رسانه ها بازتاب پیدا کرد. او به خاطر تمرینات سنگین و حرفه ای شغل ثابتی ندارد و از ۱.۵ سال پیش به صورت پاره وقت بعنوان راننده اسنپ فعالیت می کند. چون افراد با استعداد دیگری مثل امیرمحمد در میان راننده های اسنپ هستند و پشتیبانی از آنها افتخارات زیادی را به دنبال خواهد شد، ایده بورسیه اسنپ برای رانندگان با استعداد طراحی و اجرا شد.
امیرمحمد بیات یکی از افراد آینده دار کشور است. در صورتیکه حمایت های لازم از او شود و با خیال راحت به تمرین های حرفه ای خود برسد، می تواند افتخارات زیادی را برای ایران کسب کند. امیدواریم که این حمایت سبب شود امیرمحمد بیات را در آینده نزدیک روی سکوهای قهرمانی جهان و المپیک ببینیم. همینطور امیدواریم این بورسیه سبب شکوفایی و ترقی هرچه بیشتر راننده های با استعداد دیگر شود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/11/25
22:43:37
5.0 / 5
984
تگهای خبر: اینترنت , ثبت نام , رنگ , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP