تخفیفهای اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران به مناسبت روز مادر

تخفیفهای اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران به مناسبت روز مادر

به گزارش شاپ اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران در بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تخفیفات ویژه برای بانوان در نظر گرفته است.به گزارش تجاری مهر به نقل از روابط عمومی اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران، طبق مصوبه هیئت مدیره این اتحادیه، از شروع بهمن ماه سال جاری سرمایه گذارانی که در پروژه های تحت نظارت این اتحادیه مشارکت نمایند، تا ۵۵ درصد تخفیف در مدلهای تعریف شده تعلق خواهد گرفت.
بر اساس این گزارش ۲۵ درصد از این تخفیف به مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها به تمامی بانوان سرمایه گذار تا ۱۰ بهمن ماه تعلق خواهد گرفت.
گفتنی است متقاضیانی که سهم پروژه های تحت نظارت این اتحادیه را بعنوان هدیه روز زن، به نام بانوان خانواده سرمایه گذاری کنند نیز این تخفیف را بر روی قسمتی از هزینه های سرمایه گذاری خود دریافت خواهند کرد.
بر اساس مصوبات آخرین جلسه هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران ۳۰ درصد تخفیف نیز به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است.
کلیه سرمایه گذارانی که تا ۲۲ بهمن ماه در این پروژه ها سرمایه گذاری کنند، این تخفیف ویژه را روی قسمتی از هزینه ها دریافت خواهند کرد.
با توجه به نزدیکی میلاد حضرت زهرا (س) با ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هر سهمی از این پروژه ها که به نام بانوان سرمایه گذاری شود مشمول دریافت هر دو نوع تخفیف خواهد بود.
شرایط پذیره نویسی در این پروژه ها بصورت اقساطی و از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۰ میلیارد تومان تحت عنوان «طرح جامع سرمایه گذاری ملکی» تعریف شده اند.
مهلت پایانی استفاده از این تخفیفات حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری بوده و غیر قابل تمدید خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۴۸۰۰۰۱۲۳-۰۲۱ تماس گرفته و یا به آدرس سایت اتحادیه etot.ir مراجعه کنید.

1400/11/03
14:03:00
5.0 / 5
995
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP