استاندار خوزستان:

توسعه زیرساخت های شهرستان حمیدیه شتاب می گیرد

توسعه زیرساخت های شهرستان حمیدیه شتاب می گیرد

به گزارش شاپ خوزستان استاندار خوزستان با تکیه بر توسعه زیرساخت ها در شهرستان حمیدیه اظهار داشت: طرح ها و پروژه های گوناگونی در حمیدیه در دستور کار قرار گرفته است و در ماههای آینده برخی مشکلات این شهرستان همچون آبرسانی، فاضلاب و بخش بیمارستانی برطرف می شود.صادق خلیلیان استاندار خوزستان روز جمعه در بازدید میدانی از مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان حمیدیه مسائل و مشکلات این شهرستان را مورد بررسی قرار داد و در مورد این بازدید میدانی توضیح داد: امروز بعد از حضور در نماز جمعه حمیدیه مشکلات این شهرستان را در گفتگو با نمازگزاران و مردم شنیدیم و بعد از آن بازدیدهایی از مناطق مختلف شهر همچون کوی مستضعفان، کوی انقلاب و کوی توحید داشتیم.

به گزارش شاپ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی ادامه داد: یکی از اشکالات حمیدیه عدم وجود شبکه فاضلاب است که فاز اول آن خوشبختانه به تصویب رسیده است و به زودی اجرا می گردد. همینطور تصفیه خانه آب آشامیدنی به مناقصه گذاشته شده است و تا آخر سال تکمیل خواهد شد.

خلیلیان بیان نمود: طرح هایی در ارتباط با آب کشاوری در دستور کار داریم که توسعه کشاورزی در حمیدیه را بیشتر از گذشته داشته باشیم؛ همینطور یکی از مسائل این شهرستان عدم وجود صنایع تبدیلی و تکمیلی در رابطه با بخش کشاورزی است که می تواند به ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی کمک نماید که برای آن هم یک طرح ویژه تهیه شده است که اجرایی شود.

استاندار خوزستان اظهار نمود: برای بیمارستان محلی شهرستان تجهیزاتی تأمین شده و اقدامات خوبی صورت گرفته است اما نیازمند برخی اقدامات تکمیلی است که خدمت رسانی بهتری به مردم عرضه نماید.

وی افزود: یک پل هم باید راه اندازی شود که ساخت آن از چند سال گذشته متوقف شده و باید ساز و کاری در نظر بگیریم که این مشکل را بتوانیم برای عبور و مرور عابران و خودرو ها حل نماییم.

استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد: در مجموع بعضی از پروژه ها در حال انجام می باشد و به زودی به بهره برداری می رسند و بخشی از پروژه ها را هم سرعت خواهیم داد و امیدواریم با برنامه ریزی صحیح و اقدامات جهادی مشکلات حمیدیه را کاهش دهیم و انشاالله مردم این شهرستان از نعمت وجود دولت انقلابی بهره مند شوند.

منبع:

1400/11/02
15:51:00
5.0 / 5
1001
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP