تذكر وزیر هم كارساز نشد؛

بلیت هواپیما زیر ۶۰۰ هزار تومان همچنان نایاب است

بلیت هواپیما زیر ۶۰۰ هزار تومان همچنان نایاب است

شاپ: در صورتیکه برخی شنیده ها از تذکر جدی وزیر راه و شهرسازی به رییس سازمان هواپیمایی کشوری درباب ممنوعیت ارزان فروشی بلیت هواپیما حکایت دارد، اما همچنان بلیت زیر 600 هزار تومان نایاب است.به گزارش شاپ به نقل از مهر، اخیراً محمد محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری از برخورد این سازمان با شرکت های هواپیمایی که بلیت هواپیما را در ایام اخیر به سبب کاهش تقاضا با نرخ های پایین می فروختند، آگاهی داده بود، شنیده ها حاکی از تذکر جدی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی به محمدی بخش در این خصوص حکایت دارد.
رئیس سازمان هواپیمایی (۱۹ دی): ارزان فروشی بلیت ممنوع است! / ‬ با ارزان فروش ها برخورد می کنیم
کاپیتان محمدی بخش ۱۹ دی ماه اظهار داشته بود: اخیراً شاهد بودیم که برخی فروشندگان بلیت و عمدتا چارتر کنندگان در بعضی مسیرهای پر تردد مبادرت به فروش بلیت با کمتر از هزینه های معمول می کردند که این امر، تخلف است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
کاپیتان محمدی بخش اظهار داشت: چنین اقدامی بدون شک سبب ضرر شرکت های هواپیمایی می شد و بنا بر این سازمان هواپیمایی کشوری با این موارد برخورد می کند.
تذکر وزیر راه به رییس سازمان هواپیمایی درباب حمایتش از ممنوعیت ارزان فروشی بلیت هواپیما
خبرگزاری صداوسیما امروز چهارشنبه ۲۲ دی ماه نوشت: «یک منبع مطلع از تذکر جدی وزیر راه و شهرسازی به رییس سازمان هواپیمایی کشوری درباب تعیین کف قیمت بلیت هواپیما آگاهی داد و اظهار داشت: وزیر راه از کاپیتان محمدی بخش خواسته این رویه اصلاح گردد.»
سخنگوی سازمان هواپیمایی (۲۲ دی): ارزان فروشی بلیت جرم نیست و با آن برخورد نمی کنیم
میر اکبر رضوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نیز امروز چهارشنبه ۲۲ دی ماه اعلام نمود: فروش بلیت هواپیما کمتر از نرخ ۶۰۰ هزار تومان تخلف محسوب نمی گردد و این سازمان برای ارزان فروشی بلیت مشروط به عدم کاهش کیفیت خدمات، ممنوعیتی قائل نیست.
ابلاغیه ممنوعیت فروش بلیت زیر ۶۰۰ هزار تومان همچنان پابرجاست
با این حال همچنان خبری از فروش بلیت هواپیما در قیمت های پایین نیست و کف قیمتی ۶۰۰ هزار تومانی بلیت هواپیما در جریان است.
در حال حاضر کف قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد ۶۰۰ هزار تومان، تهران تهران-تبریز ۶۰۰ هزار تومان، تهران-اصفهان ۶۵۰ هزار تومان، تهران-اهواز ۷۱۰ هزار تومان و تهران-کیش ۷۷۰ هزار تومان است.منبع:

1400/10/22
22:38:38
5.0 / 5
974
تگهای خبر: ارز , خدمات , رنگ , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP