کمبود دوربین ثبت تخلفات جاده ای در خوزستان

کمبود دوربین ثبت تخلفات جاده ای در خوزستان

به گزارش شاپ خوزستان فرمانده پلیس راه خوزستان اظهار داشت: در بحث دوربین ها هم اکنون ۱۰۳ دوربین نصب کرده ایم اما در استانی که ۱۸ هزار کیلومتر جاده دارد حتی اگر ۱۰۳ دوربین کاملا فعال داشته باشیم، بازهم بسیار کم هستند.


سرهنگ رضا دولتشاهی امروز (۲۱ دی) در هفتمین جلسه کمیسیون اجرایی آئین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار نمود: در بحث دوربین ها هم اکنون ۱۰۳ دوربین نصب کرده ایم؛ از این تعداد ۸۰ دوربین فعال است اما از نظر ما حدود ۳۰ دوربین کد دارند یعنی دوربین هایی که درحال ثبت جرایم هستند حدود ۳۰ عدد هستند.
مشکل جاده های اختصاصی حل نشود با بحران مواجه می شویم
وی ادامه داد: در استانی که ۱۸ هزار کیلومتر جاده دارد حتی اگر ۱۰۳ دوربین کاملا فعال داشته باشیم بازهم برای استان بسیار کم هستند.
به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، دولتشاهی خاطرنشان کرد: اگر مشکل جاده اختصاصی حل نشود با بحران مواجه می شویم. شرکت نفت، نیشکر، فولاد و... جاده هایی برای خود زده اند که البته تنها خود در این محورها تردد ندارند بلکه روستاییان هم از این جاده ها استفاده می نمایند.
شرکت نیشکر ۴۰۰ مینی بوس فرسوده دارد
فرمانده پلیس راه خوزستان افزود: شرکت نیشکر و بخصوص هفت تپه ۴۰۰ دستگاه مینی بوس دارد که به هیچ عنوان ایمن نیستند و همه فرسوده می باشند. چندین بارهم برخورد کردیم. اگر حادثه در خرمشهر مینی بوس استاندارد بود، شاید حادثه به این شکل اتفاق نمی افتاد.
منبع:

1400/10/21
23:19:27
5.0 / 5
825
تگهای خبر: استاندارد , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP