با همكاری دولت و دستگاه قضا

مبارزه با زمین خواری تسهیل شد

مبارزه با زمین خواری تسهیل شد

شاپ: بنابر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، ماموران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسكن، ضابط قضایی می شوند كه این اتفاق پروسه رسیدگی به پرونده های زمین خواری را تسهیل می كند.


علی نبیان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: با همکاری قوه قضاییه مقرر شده تا مأموران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن بعد از طی دوره های آموزشی بعنوان ضابط قضایی انتخاب شوند که این اتفاق می تواند منجر به برخورد سریع تر با موارد دست اندازی به انفال و زمین های دولتی شود.
وی ادامه داد: نخستین دوره برگزاری کلاسهای آموزشی بمنظور معرفی همکاران ما بعنوان ضابط قضایی حدود دو هفته قبل انجام شد که این روند ادامه دارد و به زودی تمامی همکاران ما مستقر در ۳۵ اداره کل سراسر کشور به احکام قضایی تجهیز می شوند و جا دارد برای این اتفاق باارزش از مسئولان قوه قضاییه تشکر نماییم.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به خط تلفن ۱۶۵۶ که آماده دریافت گزارش های مربوط به تصرفات زمین های دولتی است اظهار داشت: از مردم عزیز در سراسر کشور می خواهیم هر جا که دست اندازی هایی به انفال و زمین های واقع در محدوده شهرها را مشاهده نمودند با این خط تلفن تماس بگیرند.
بگفته نبیان، یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن ضمن آنکه به صورت شبانه روز وضعیت زمین های دولتی را رصد می کند آماده دریافت گزارش های مردمی درباب تصرفات است.
منبع:

1399/04/27
12:05:00
5.0 / 5
2117
تگهای خبر: آموزش , ارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP