معاون وزیر راه:

دولت اراده کرده که مشکل مسکن را در کشور حل کند

دولت اراده کرده که مشکل مسکن را در کشور حل کند

شاپ: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت: زمینهای در اختیار دستگاههای دولتی انفال و متعلق به نظام جمهوری اسلامی است و ما باید بتوانیم این دارایی پرارزش دولت را مدیریت نماییم.به گزارش شاپ به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن مدیرعامل جدید سازمان ملی زمین و مسکن در نخستین روز حضور خود در این سازمان در نشست تأمین زمین مورد نیاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن شرکت کرد و عنوان کرد: دولت اراده کرده که مشکل مسکن را در کشور حل کند.
علیرضا فخاری در این جلسه ضمن اشاره به این که تمرکز ما باید روز ارزش زمین باشد اظهار داشت: زمینهای در اختیار دستگاههای دولتی انفال و متعلق به نظام جمهوری اسلامی است و ما باید بتوانیم این دارایی پرارزش دولت را مدیریت نماییم.
معاون وزیر راه و شهرسازی از راهکار و ظرفیت های قانون جهش تولید مسکن نظیر تغییر کاربری و توافق از راه تهاتر اراضی بعنوان روش های مدیریت اراضی دولتی نام برد و افزود: امکان دارد در نقاطی از کشور بتوانیم زمین هایی را با ارزش بالا و در ازای آن زمینهای دیگری با کاربری های در رابطه با این طرح تهاتر و مدیریت نماییم.
وی به مدیران راه و شهرسازی استان ها سفارش کرد که برنامه ریزی برای عملکرد خویش را محدود به ۴ سال عمر یک دولت نکنند و افزود: مدیران نباید به دنبال کسب رضایت مقطعی باشند بلکه باید تصمیمات خویش را بر مبنای اهداف زیربنایی و بلندمدت بنا کنند.
گفتنی است نشست های تأمین زمین مورد نیاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن از ۲۷ آذر تا هفتم دیماه با حضور مدیران راه و شهرسازی استان ها به نوبت در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار می گردد.


منبع:

1400/10/05
23:17:30
5.0 / 5
976
تگهای خبر: ارز , تولید , دستگاه , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP