عضو كمیسیون صنایع مجلس اعلام كرد؛

پشتیبانی از متولیان صنعت خودرو برای رونق تولید با کیفیت و ارزان

پشتیبانی از متولیان صنعت خودرو برای رونق تولید با کیفیت و ارزان

به گزارش شاپ نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: از متولیان صنعت خودرو برای توسعه صنعت رقابت پذیر، ارزان و صادرات محور با رونق تولید، حفظ اشتغال و در نهایت جلب رضایت و خواسته مردم حمایت می نماییم.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، حجت الاسلام حسینی کیا، در بازدید از شرکت ایران خودرو کرمانشاه و گفت و گو با مدیران این شرکت، بر تحقق کامل مصوبه سفر مقام معظم رهبری و اجرائی شدن طرح توسعه این واحد صنعتی تاکید و اعلام نمود: مجمع نمایندگان و مدیران ارشد استان، پشتیبانی و مساعدت لازم در تامین منابع مالی مورد نیاز طرح را به عمل خواهند آورد.
وی اضافه کرد: در وضعیت فعلی، وظیفه مجلس پشتیبانی از قطعه سازان و خودروسازان است تا برای افزایش کیفیت و کمیت محصولات تلاش کنند تا خودرو باکیفیت و قیمت رقابتی و صادرات محور روانه بازار شود.
نماینده مردم سنقر و کلیایی اشاره کرد: ما به دنبال هم سویی با متولیان صنعت کشور برای پشتیبانی از صنعت گران خصوصاً واحدهای بازمانده از تولید هستیم تا فضای سرمایه گذاری و اشتغال در کشور بهبود و گسترش یابد.
وی در ادامه اظهار داشت: افزایش ۲۵ درصدی تولید در شرکت ایران خودرو کرمانشاه در نیمه نخست امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل نشان می دهد، این مجموعه صنعتی ظرفیت لازم برای توسعه خطوط تولید را دارد.
گفتنی است، ایران خودرو کرمانشاه با حفظ نیروی انسانی در وضعیت کرونائی، ظرفیت تولیدی خودرا افزایش داده و از واحد های برتر صنعتی استان در سال ۱۴۰۰ شناخته و معرفی شده است.منبع:

1400/10/05
20:28:54
5.0 / 5
895
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP