آخرین وضعیت تردد در جاده های کشور

آخرین وضعیت تردد در جاده های کشور

به گزارش شاپ در اغلب جاده های شمالی کشور و برخی دیگر از محورهای مواصلاتی ترافیک سنگینی وجود دارد و در بعضی محورها هم بارش برف و باران گزارش شده است.به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، بر مبنای آخرین وضعیت گزارش شده مرکز مدیریت راه های کشور، هم اکنون ترافیک سنگینی در محور چالوس مسیر جنوب به شمال و در حد فاصل بیلقان تا سرودار و مسیر شمال به جنوب در محدوده های مرزن آباد و سیاه بیشه تا تونل کندوان وجود دارد.

همچنین در محور هراز، مسیر شمال به جنوب و در محدوده تونل شماره یک و پیست آبعلی ترافیک سنگینی گزارش شده است اما در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (مسیرهای رفت و برگشت) تردد روانی وجود دارد و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

در آزادراه قزوین – کرج حد فاصل پل فردیس تا استاندارد و در محور فشم - تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک هم ترافیک سنگینی مشاهده می شود. همینطور بر مبنای آخرین آمار اعلام شده توسط مرکز مدیریت راه های کشور، بارش برف و باران در بعضی از محورهای استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، مازندران، کردستان، کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری و بارش باران در بعضی از محورهای استانهای گیلان و اصفهان گزارش شده است.

طی ۲۴ ساعته روز گذشته (پنجشنبه دوم دی ماه) بر مبنای تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور تردد وسایل نقلیه مختلف در محورهای مواصلاتی کشور نسبت به روز پیش از این گزارش ۵.۶ درصد افزایش پیدا کرده است که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۳ درصد بوده، اوج تردد بین ساعات ۱۶ الی ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات سه الی چهار صبح صورت گرفته است.
محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته


منبع:

1400/10/04
23:17:10
5.0 / 5
999
تگهای خبر: استاندارد , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP