همه چیز درباره پلاستیک های گلخانه ای، کشاورزی و عریض

همه چیز درباره پلاستیک های گلخانه ای، کشاورزی و عریض

در ادامه با انواع نایلون و پلاستیک های گلخانه ای آشنا می شوید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، نایلون گلخانه ای از نوع پلی اتیلن سبک و دارای افزودنی های مختلف برای راندمان بیشتر تولید می شود، برمبنای نیاز درخواست کننده می توان از انواع مختلف افزودنی ها بهره برد بطور مثال یکی از پرکاربرد ترین نمونه های افزودنی اشعه ماوراء بنفش (UV) است که به نایلون uv گلخانه نیز مشهور است.
نایلون سه لایه گلخانه
مقاوم ترین نوع پلاستیک های سه لایه گلخانه ایاست که دارای روش تولید کاملاً متفاوتی نسبت به نمونه های تک لایه است و از استواری و مقاومت بسیار بیشتری برخورد دار است، همین طور نمونه های سه لایه دارای طول عمر بسیار بیشتری نسبت به مدلهای تک لایه است.

افزودنی ضد نور خورشید ضد اشعه ماوراء بنفش (UV)
نایلون uv موجب می شود که محصولات کشت شده از اشعه ماوراء بنفش در امان بمانند و همین طور موجب افزایش طول عمر خود پلاستیک گلخانه ای در مقابل تابش مستقیم نور خورشید می شود. همین طور میزان افزودنی uv باتوجه به میزان تابش خورشید در مناطق مختلف متفاوت است، که سانی پلاست باتوجه به نیاز شما دقیقاً آنچه را که می خواهید تولید خواهدنمود.
کاربرد افزودنی uv چیست؟ بدون افزودنی uv پلاستیک در فضای باز با نخستین سرد و گرم شدن شکسته و غیر قابل مصرف خواهد بود، بنا بر این در مواد اولیه تولید این محصول از ۱ تا ۱۰ درصد افزودنی uv استفاده می شود تا مقاومت نایلون در مقابل عوامل خراجی هم افزایش پیدا کند.
برخی افزودنی های مورد استفاده برای نایلون گلخانه؛
افزودنی لیز کننده (روان و صیقلی کننده): این افزودنی موجب هموار و صیقلی شدن سطح نایلون شده و موجب به حداقل رسیدن اصطحکاک با سطوح می شود و بیشتر برای سهولت کار در دماهای پایین مورد استفاده قرار می گیرد.
افزودنی ضد الکتریسیته ساکن: در هر صورت تولید با مواد اولیه پلی اتیلنی موجب افزایش الکترسیته ساکن بر روی سطح نایلون می شود که در آخر موجب جذب گرد و غبار می شود، افزودنی ضد الکتریسیته ساکن موجب حل این مشکل می شود.
افزودنی ضدچسبندگی: این افزودنی تنها موجب عبور هوا در میان لایه های نایلون می شود و از چسبندگی آن جلوگیری می کند از همین رو باز کردن یا بستن رول به آسانی هر چه تمام تر انجام می شود.
افزودنی آنتی اکسیدان: این افزودنی موجب جلوگیری از آنتی اکسیدان می شود که در آخر موجب افزایش بازده ای استواری و مقاومت، کشش و ضربه پذیری بیشتر می شود.
برای مشاهده نایلون عریض کشاورزی و گلخانه ای روی لینک کلیک کنید.
پاسخ به سوالات متداول درباب انواع پلاستیک های عریض گلخانه و کشاورزی
آیا با انبار کردن نایلون گلخانه ای در طول زمان موجب خرابی آن می شود؟ به سبب وجود مواد uv نمی توان نایلون های عریض را در طول مدت زیاد انبار کرد و توقع داشت طی گذشت زمان خراب نشود بدین سبب که افزودنی uv دارای تاریخ مصرف می باشد. تاریخ مصرف uv باتوجه به میزانی است که به نایلون اضافه می کنید اما بطور معمول تا ۵ سال طول عمر خواهد داشت، فرقی هم نمی کند از آن استفاده کنید یا آنرا در انبار نگه دارید.
طول عمر نایلون عریض گلخانه ای و کشاورزی چقدر است؟ یکی از سوالات متداول نایلون عریض گلخانه میزان طول عمر این محصول است. سانی پلاست تولیدات خودرا تا ۳ سال گارانتی می کند، بطور معمول نایلون های عریض تا ۵ سال طول عمر دارند که موارد مختلف موجب کاهش یا افزایش طول عمر این محصول پلاستیکی خواهد شد.
هر کیلو نایلون گلخانه ای چند متر است؟ هر ۵ متر مربع نایلون عریض گلخانه ای برابر است با یک کیلو گرم، البته ضخامت سفارشی و نمونه های دو لایه و سه لایه تاثیر مستقیمی در وزن نهایی دارد اما بطور کلی هر یک کیلو قادر به پوشش ۵ متر مربع مساحت خواهد بود.

تولید در عرض ۱ تا ۱۸ متر
شرکت تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی سانی پلاست هیچ محدودیتی در تولید پلاستیک های عریض ندارد و قادر می باشد ابعاد مورد نیاز و ضخامت سفارشی شما را تولید نماید.
پیشنهاد ما برای خرید این نوع پلاستیک، سفارش در عرض های بالای ۱۲ متر است برای اینکه یک تکه بودن پلاستیک موجب افزایش راندمان گلخانه می شود و از همه مهم تر ضایعات تولید به حداقل می رسد و موجب کاهش قیمت خواهد شد.
پلاستیک عرض ۲ متر
پلاستیک عرض ۴ متر
پلاستیک عرض ۶ متر
پلاستیک عرض ۸ متر
پلاستیک عرض ۱۰ متر
پلاستیک عرض ۱۲ متر
برای مشاهده انواع پلاستیک های کشاورزی و گلخانه ای روی لینک کلیک کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/09/14
22:08:39
5.0 / 5
1133
تگهای خبر: تولید , قیمت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP