کدام شرکت ارزان ترین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ را می فروشد؟

کدام شرکت ارزان ترین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ را می فروشد؟

در ادامه این مطلب با بهترین شرایطی که می توان بیمه شخص ثالث پژو 405 را پرداخت کرد، آشنا می شوید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، آخرین اخبار انتشار یافته در خبرگزاری ها حاکی از آنست که ۵۰درصد تصادفات خودرویی مربوط به خانواده پژو است. البته جای تعجبی هم ندارد. چون بیشتر خودرو های کشور از این خانواده هستند؛ اما در میان این خانواده، پژو ۴۰۵ سهم ۵۰ درصدی را دارد. بیش از ۱۲۷ هزار تصادف ۴۰۵ در هر سال که در آن فوت بیش از ۳ هزار نفر و مصدوم شدن بیش از ۳۰۰ هزار نفر ثبت شده است، اصلاً آمار کمی نیست. نامناسب بودن جاده، ایمن نبودن خودرو ها و ضعیف بودن بدنه خودرو و همین طور بی دقتی و خواب آلودگی راننده ها از مهم عوامل افزایش تصادف این مدل خودرو هستند. البته این آمار می تواند هر کسی را نگران و ناراحت کند؛ اما بیشتر از همه، راننده مقصر نگران خواهد شد. آن هم به سبب چگونگی جبران خسارت های مالی و جانی وارد شده به شخص ثالث است؛ خصوصاً این که تصادف منجر به ازکارافتادگی یا فوت فرد ثالث شود. بیمه شخص ثالث خسارت های مالی و جانی را پوشش می دهد؛ با مقایسه شرایط و قیمت همه شرکت های بیمه می توان به آسانی ارزان ترین ارائه دهنده بیمه شخص ثالث و بدنه خودروی ۴۰۵ را انتخاب نمود. اما چگونه این کار سخت امکان پذیر است؟ مهم ترین مساله علاوه بر تمدید بموقع، خرید بهترین بیمه نامه از شرکت بیمه گر با حداکثر پوشش مالی است. با بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ می توان این خسارت ها را جبران کرد.
بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ چیست؟
بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ همانند بیمه شخص ثالث سایر خودرو ها، خسارت های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث را پوشش می دهد. این بیمه نامه الزامی بوده و همه مالکان انواع خودرو های ۴۰۵ باید داشته باشند. بیمه گزار که مالک خودروی ۴۰۵ است، با پرداخت حق بیمه می تواند خسارت های وارد شده در تصادفات را جبران کند. شخص ثالث همان فرد زیان دیده است. این شخص می تواند راننده یا سرنشینان خودروی مقابل و همین طور سرنشینان خودروی راننده مقصر باشند. بیمه گر شرکتی است که متعهد می شود تا خسارت های نوشته شده در بیمه نامه را پوشش دهد.
در حالت کلی، بیمه شخص ثالث انواع خودرو ها همچون پژو ۴۰۵ موارد زیر را تحت پوشش قرار می دهد:
خسارت مالی: خسارت هایی که به اموال اشخاص ثالث وارد می شود مانند تصادف و خسارت به خودروی ثالث. چنین خسارت هایی، زیان مادی شخص ثالث دارنده وسیله نقلیه موضوع بیمه را شامل می گردد.

بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵، خسارت جانی و مالی تصادفات را جبران می کند.
خسارت بدنی: خسارت های جانی اشخاص ثالث که شامل فوت، نقص عضو و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه با موضوع بیمه باشد. خسارت بدنی پرداختی یا همان دیه یا ارش (دیه ای که مقدار آن در شرع مقدس مشخص نشده است) به نوع لطمه بدنی مانند شکستگی، نقص عضو و از کار افتادگی جزئی یا کلی ـ موقت یا دائم ـ دیه فوت و هزینه معالجه اشخاص ثالث در اثر حوادث تحت پوشش بیمه شخص ثالث بستگی دارد.
ما به همه رانندگان خرید بیمه شخص ثالث را بعنوان بیمه الزامی سفارش می کنیم؛ در غیر این صورت، پلیس خودروی فاقد این بیمه نامه خودرویی را توقیف و به پارکینگ نیروی انتظامی ارسال خواهدنمود. ضمنا در صورت بروز تصادفات، پرداخت خسارت ها از جیب راننده خواهد بود و بیمه هیچ نوع تعهدی در قبال خسارات مالی و جانی نمی پذیرد.
موارد زیر تحت پوشش بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ نیستند
بعضی از خسارت هایی که از جانب پژو ۴۰۵ به جان و اموال شخص ثالث وارد نمی شوند، تحت پوشش نیستند. این خسارت ها شامل موارد زیر است:
خسارت های مالی وارد شده به بدنه خودروی راننده مقصر
خسارت های مالی واردشده به وسایل خودروی راننده مقصر
خسارت های ناشی از انفجار هسته ای
خسارات ناشی از محکومیت جزائی و پرداخت جرائم
خسارات اتفاق افتاده در خارج از مرزهای کشور
قیمت بیمه نامه شخص ثالث پژو ۴۰۵
بیمه مرکزی هر سال قیمت پایه بیمهنامه شخص ثالث را برمبنای نرخ دیه و تعداد سیلندر خودرها اعلام می کند؛ اما عوامل مختلفی دیگری هستند که بر قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ موثر خواهند بود. این مولفه ها شامل موارد زیر است:
۱. خودرو های ۴۰۵ نسبت به بقیه خودرو ها در کاربری های مختلف همچون تاکسی و دولتی استفاده می شوند. خودرو های ۴۰۵ با کاربری تاکسی به سبب این که آمار تصادفشان بیشتر از بقیه خودرو ها است، بدین جهت مالک ۴۰۵ باید حق بیمه بیشتری را بپردازد. در بیشتر خبرهای تصادف روزانه، حداقل یک مورد مربوط به تاکسی است که متأسفانه منجر به فوت سرنشینان روبرو و خود تاکسی شده است.
۲. تعداد سیلندر ۴۰۵ از شاخصهای دیگری است که بر قیمت بیمه شخص ثالث موثر خواهد بود.
۳. تخفیف عدم خسارت: در صورتیکه خسارتی برای خودروی ۴۰۵ در مدت اعتبار بیمه نامه ثبت نشده باشد، مالک آن می تواند در هنگام تمدید، تخفیف دریافت کند. میزان تخفیف در هر سال %۵ است؛ در صورت افزایش تعداد سال عدم بهره گیری از این مزیت، میزان تخفیف در هر سال بیشتر خواهد شد. حداکثر درصد تخفیف در سال چهاردهم تمدید بیمه نامه، ۷۰ درصد است. در صورت استفاده از بیمه برای پرداخت خسارت، تخفیف بصورت پلکانی کاهش پیدا خواهدنمود.
۴. سقف تعهد مالی: حداقل پوشش مالی در سال ۱۴۰۰، برابر با ۱۶ میلیون و حداکثر برابر با ۳۲۰ میلیون تومان است. حداکثر پوشش مالی شرکت های بیمه گر متفاوت می باشد. بیمه گزارمی تواند با پرداخت حق بیمه بالاتر، پوشش مالی بیشتری را دریافت کند.
۵. جریمه دیرکرد: در صورت تمدید نکردن بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ در موعد مقرر، باید جریمه دیرکرد پرداخت گردد. این جریمه بصورت روزانه محاسبه می گردد.
شما برای جلوگیری از جریمه دیرکرد، می توانید بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ خودرا یک هفته زودتر از لینک زیر بصورت آنلاین خریداری و تمدید نمایید:
https: //bimeh.com/thirdparty/peugeot۴۰۵
چرا بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵
تصادف و حادثه به هیچ وجه خبر نمی کند و نه تاریخ و نه زمان مشخص شده ای از قبل دارد. در صورت بروز حادثه ای که منجر به خسارت جانی شود، با داشتن بیمه شخص ثالث می توان خسارت را جبران کرد. از آنجا هم که خودرو های ۴۰۵ به سبب استفاده زیاد نرخ ۵۰% تصادف را دارند، برای همین بهتر است که حتما بیمه گری انتخاب گردد که حداکثر پوشش مالی و بیشتر مراکز تعداد خسارت و رضایتمندی را بین بقیه داشته باشد.
چطور از سایت بیمه دات کام بیمه ثالث قسطی برای پژو ۴۰۵ بخریم؟
خرید قسطی بیمه به سبب بالا بودن قیمت بیمه و البته پایین بودن قدرت خرید مشتریان، بسیار محبوب است. خرید قسطی، این امکان را برای شما فراهم می آورد که اگر توانایی پرداخت یک جا و نقدی بیمه نامه خودرا ندارید، بتوانید با پیش پرداخت اندکی از حق بیمه، بیمه نامه خودرا خریداری کنید و باقی آنرا طی چند قسط پرداخت کنید. شما می توانید بوسیله bimeh.com بیمه ثالث تان را بصورت قسطی خریداری کنید.
استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ از بیمه دات کام
در صورتی که رانندگان پژو ۴۰۵ بهر دلیلی، مشغله کاری و دسترسی نداشتن به دفترهای کارگزاری، نمی توانند بصورت حضوری مبادرت به تمدید بیمه نامه ثالث خود کنند، می توانند از سامانه بیمه دات کام اقدام نمایند.

خرید بیمه پژو ۴۰۵ با ارزان ترین قیمت
شما می توانید بوسیله بیمه دات کام، بیمه شخص ثالث ایران، آسیا، پاسارگاد، سامان و سایر شرکت های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید و آنلاین بخرید. کافیست مشخصات خودرو مانند مدل، سال ساخت، تعداد سالهای تخفیف، تاریخ انقضای بیمه نامه قبلی را وارد کنید تا بتوانید به آسانی تمامی شرکت های بیمه را از لحاظ قیمت، توانگری مالی و... مقایسه کنید و بهترین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ را بخرید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید. در ضمن با ثبت تاریخ انقضای بیمه در سایت https: //bimeh.com/ دیگر مشمول جریمه دیرکرد نخواهید شد. برای دریافت مشاوره خرید بهترین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ تماس بگیرید.
اطلاعات تماس بیمه دات کام:
نشانی:
تهران، سعادت آباد، میدان تهرانی مقدم (کاج)، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان، پلاک ۱۷ طبقه ۶، واحد ۶
کد پستی: ۱۹۹۸۶۵۳۷۴۰
شماره های تماس: ۰۲۱-۴۳۷۲
پست الکترونیکی: info@bimeh.com
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/08/30
11:39:19
5.0 / 5
1027
تگهای خبر: ارز , پزشك , خواب , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP