با کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم کاسته شده است

با کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم کاسته شده است

به گزارش شاپ قم فعال حوزه چرم اظهار داشت: با عنایت به کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم هم کاسته شده است چون که قیمت های محصولات چرم کمی بالا است و مشتری های خاص بیشتر به این سمت سوق پیدا می کنند، با این وجود ما تلاش کرده ایم باقیمت گذاری متفاوت نسبت به رقبا قابلیت جذب مشتری در این کار را بالاتر بریم.


باقری، کارآفرین و فعال صنعت چرم استان قم، در نشست با مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم اظهار داشت: فعالیت در حوزه چرم هم میتواند کار ساده ای باشد و هم متفاوت، اما گاهی هزینه بر می شود به صورتی که در کارهایی با حجم بزرگ معمولاً محصولات قیمت بالایی دارند.
فعال صنعت چرم استان قم اظهار داشت: محصولات ساخته شده با چرم می تواند با ترکیب با سایر محصولات از تنوع خوبی برخوردار شود و احتیاج به خلاقیت دارد تا بتواند بازار مناسبی ایجاد نماید.
باقری افزود: تنوع محصول و دوخت با کیفیت و مرغوبیت چرم در نظر مشتری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بازارهای فروش محصولات چرم با این مشخصات دسته بندی می شوند.
وی اظهار داشت: با عنایت به کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم هم کاسته شده است چون که قیمت های محصولات چرم کمی بالا است و مشتری های خاص بیشتر به این سمت سوق پیدا می کنند، با این وجود ما تلاش کرده ایم باقیمت گذاری متفاوت نسبت به رقبا قابلیت جذب مشتری در این کار را بالاتر بریم.
پیشران طرح مشاغل خانگی در استان قم اظهار داشت: آمادگی همکاری با طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قم را دارم و درزمینهٔ سفارش سازی و آموزش های لازم و مشاوره به متقاضیان در این طرح می توانم همکاری داشته باشم.
یاسر شریفی، مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم هم در این جلسه ضمن تشریح این طرح، فرصت ها و مزایای همکاری بعنوان پیشران را بیان کرد.
شایان ذکر است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و توسط جهاد دانشگاهی در 31 استان کشور در حال اجرا می باشد.
منبع:

1400/07/27
10:19:07
5.0 / 5
1040
تگهای خبر: آموزش , بازار , دانشگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP