وزیر نفت خبر داد:

اختصاص ۸۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه کوار به فیروزآباد

اختصاص ۸۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه کوار به فیروزآباد

به گزارش شاپ فارس وزیر نفت از تخصیص ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه کوار به فیروزآباد بعنوان یکی از محورهای پرتردد و مهم جاده ای در فارس، اطلاع داد.


جواد اوجی ظهر پنج شنبه ۲۲ مهرماه در بازدید از قطعه ۳ بزرگراه درحال ساخت کوار به فیروزآباد، اظهار داشت: وزارت نفت تقبل کرده است که مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان برای اتمام این طرح پرداخت کند و مابقی تا ۸۰۰میلیارد تومان هم از راه تهاتر فروش نفت پرداخت می شود و این دستاورد این سفر خواهد بود.
مدیر این طرح هم اظهار داشت: محور شیراز، کوار، فیروزآباد به جم به طول ۲۶۰ کیلومتر کوتاه ترین راه ارتباطی قطب انرژی کشور به مرکز و شمال کشور است.
اوجی با اشاره به اینکه شیراز تا فیروزآباد به طول ۱۰۰ کیلومتر است و ۸۰ کیلومتر آن با مشارکت نفت در دو باند ساخته شده است، تصریح کرد: ۲۰ کیلومتر باقیمانده در چارچوب دو قطعه اجرایی که گلوگاه ترافیکی محور فیروزآباد به کوار است، با قول تأمین اعتبار وزیر نفت تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد.
به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، جواد اوجی، وزیر نفت همزمان با سفر رئیس جمهور به فارس، با حضور در شهرستان های فراشبند، فیروزآباد و کوار، ضمن بازدید از برخی پروژه ها، در جریان مسائل و مشکلات این مناطق قرار گرفت.
منبع:

1400/07/23
10:28:50
5.0 / 5
1101
تگهای خبر: انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP