در پایان معاملات امروز؛

میانگین نرخ دلار در بازار متشکل ارزی به ۲۶ هزار و ۳۴۶ تومان رسید

میانگین نرخ دلار در بازار متشکل ارزی به ۲۶ هزار و ۳۴۶ تومان رسید

به گزارش شاپ مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گزارشی از نرخ ارزهای معاملاتی این بازار در نخستین روز مهرماه عرضه کرد که بر این اساس میانگین نرخ دلار، ۲۶ هزار و ۳۴۶ تومان بود.مهدی گوهررستمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در جلسه معاملاتی پنجشنبه، دلار کار خویش را با نرخ ۲۶ هزار و ۲۸۵ تومان شروع کرد و در انتها ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۴۷۱ تومان رسید که بررسی ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی ۲۶ هزار و ۳۴۶ تومان به ازای هر دلار و افزایش ۰.۳۳ درصدی این نرخ نسبت به روز قبل را نشان داده است.

این مقام مسئول و تحلیلگر اقتصادی افزود: امروز نماد یورو کار خویش را با نرخ ۳۱ هزار و ۶۴ تومان آغاز کرد و در انتها جلسه معاملاتی، نرخ هر یورو به رقم ۳۱ هزار و ۱۶۸ تومان رسید. بدین سان نرخ میانگین وزنی اسکناس یورو در معاملات امروز این بازار، با تجربه کاهش ۰.۲۴ درصدی نسبت به روز چهارشنبه، ۳۱ هزار و ۷۳ تومان بوده است.

گوهررستمی اظهار داشت: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز پنجشنبه (یکم مهرماه) ۷ میلیون و ۳۲۷ هزار و ۷۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد یورو ۴۰۹ هزار و ۲۰۰ یورو بود.
به گفته این کارشناس ارزی، دلار در پایین ترین نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۲۶۰ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۴۷۱ تومان معامله شد. همینطور هر یورو در پایین ترین و بالاترین نرخ معاملاتی خود به ترتیب با قیمت های ۳۰ هزار و ۹۳۱ تومان و ۳۱ هزار و ۱۶۸ تومان معامله شد.


منبع:

1400/07/03
09:52:46
5.0 / 5
1076
تگهای خبر: ارز , بازار , جشن , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP