نتایج آزمون استخدامی وزارت علوم امروز اعلام می شود

نتایج آزمون استخدامی وزارت علوم امروز اعلام می شود

شاپ: نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در سال 1400 امروز اعلام می شود.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در تاریخ ۲۲ مرداد سال ۱۴۰۰ در ۱۸۸ شهرستان کشور بصورت انجام شد.
نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و تکنولوژی امروز چهارشنبه ۲۴ شهریور ماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد.
پس متقاضیان هریک از دستگاه های آزمون فوق بعد از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی به اطلاعیه ای که از روز چهارشنبه ۳۱ شهریور در درگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس www.msrt.ir قرار می گیرد، مراجعه و بعد از مطالعه اطلاعیه مذکور و برمبنای توضیحات و زمان بندی های مندرج در اطلاعیه مذکور، برای هر یک از دانشگاه ها یا مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و یا پارک های علم و فناوری که متقاضی شدند، اقدام نمایند.
این آزمون بمنظور جذب ۱۹۶۰ نفر نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری سراسر کشور انجام شد.
منبع:

1400/06/24
20:49:05
5.0 / 5
1456
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP