مقام مسئول خبر داد؛

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی به ۲۶ هزارو ۵۸۹ هزارتومان رسید

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی به ۲۶ هزارو ۵۸۹ هزارتومان رسید

به گزارش شاپ مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، قیمت میانگین وزنی اسکناس دلار در معاملات روز پنجشنبه این بازار را ۲۶ هزار و ۵۸۹ تومان اعلام نمود.به گزارش شاپ به نقل از صدا و سیما، مهدی گوهررستمی اظهار داشت: روز پنجشنبه معاملات نماد دلار کار خویش را با قیمت ۲۶ هزار و ۶۷۰ تومان آغاز کرد و در انتها ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۶۲۳ تومان رسید که بررسی ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی ۲۶ هزار و ۵۸۹ تومان به ازای هر دلار را نشان داده است.
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران اضافه کرد: در جلسه معاملاتی این روز بازار متشکل ارز ایران، نماد یورو با نرخ ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان کار خویش را آغاز کرد و در انتها ساعت معاملات نرخ هر یورو به رقم ۳۱ هزار و ۲۳۴ تومان رسید. بدین سان میانگین وزنی قیمت یورو در معاملات، نرخ ۳۱ هزار و ۲۱۷ تومان را ثبت نمود.
گوهررستمی افزود: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز پنجشنبه (هجدهم شهریورماه)، ۶ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۷۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو ۱ میلیون و ۹ هزار و ۱۰۰ یورو بود.
به گفته وی دلار در پایین ترین نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۵۵۰ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۶۷۰ تومان معامله شد. همینطور هر یورو در پایین ترین نرخ خود به قیمت ۳۱ هزار و ۱۴۴ تومان و در بالاترین نرخ به قیمت ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان معامله شد.
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران اضافه کرد: بررسی معاملات جلسه معاملاتی پنجشنبه (هجدهم شهریورماه) نشان داده است که نرخ میانگین روزانه نماد معاملاتی دلار ۰.۲۸ درصد و نماد معاملاتی یورو ۰.۱۹ درصد افزایش را نسبت به روز معاملاتی قبل تجربه کرده اند.

1400/06/20
11:22:07
5.0 / 5
1265
تگهای خبر: ارز , بازار , جشن , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱