پایش و بهبود کیفیت خواب با ساعتهای هوشمند هواوی

پایش و بهبود کیفیت خواب با ساعتهای هوشمند هواوی

به گزارش شاپ یکی از بهترین ویژگی‎های ساعت‎ها و دستبندهای هوشمند هواوی، قابلیت پایش خواب است. هواوی با استفاده از فناوری TruSleep اطلاعات کاملی از کمیت و کیفیت خواب شما در اختیارتان می گذارد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، یکی از بهترین خصوصیت های ساعت ها و دستبندهای هوشمند هواوی، قابلیت پایش خواب است. هواوی با استفاده از فناوری TruSleep اطلاعات کاملی از کمیت و کیفیت خواب شما در اختیارتان می گذارد. همینطور این فناوری با تحلیل الگوی خواب شما، راهکارهای مفیدی برای بهبود وضعیت خواب به کاربر عرضه می کند.

به صورت متوسط، خوابیدن یک سوم از اوقات زندگی ما را تشکیل می دهد. در نتیجه توجه ویژه به این دوره باید در بالاترین اولویت ها قرار بگیرد. اگر شما در طول شبانه روز خواب کافی باکیفیت مناسب نداشته باشید، طبیعی است که در طول روز هم نمی ‎توانید کارایی حداکثری خویش را در بلندمدت عرضه دهید.
فناوری ساعت ها و دستبندهای هوشمند هواوی با نام TruSleep به صورت ویژه شرایط جسمی شما در خلال چرخه خواب را پایش می کند تا مشخص شود که در زمان ‎های مختلف، سطح هوشیاری و نوع خوابتان چطور تغییر کرده است. با استفاده از این توانایی، ساعتهای هوشمند هواوی می توانند امور لازم جهت بهبود وضعیت خواب را به شما پیشنهاد داده و مشخص کنند که چطور می توانید خواب بهتری داشته باشید. چه خصوصیت هایی از قابلیت پایش خواب هواوی آنرا از رقبا متمایز می کند
· ردیابی معمولی خواب
ساعت های هواوی به صورت هوشمند قابلیت شناسایی به خواب رفتن کاربر را دارند. این ساعت ها می توانند حالت ها و عمق خواب کاربر را هم تشخیص دهند. در عین حال زمان بیدار شدن فرد از خواب هم توسط ساعت شناسایی می شود و می تواند به صورت زنده به نرم‎افزار Health گزارش گردد.
· HUAWEI TruSleep
با فعال کردن این توانایی، ساعت شما کارهای بسیار بیشتری را زمان خواب‎تان انجام می دهد. در این حالت ضربان قلب کاربر، اطلاعات تنفس و تشخیص پله های خواب هم تشخیص داده می شود. این حالت ها شامل بیداری، مرحله REM (حرکات سریع چشمی)، خواب سبک و خواب سنگین می شود که با دقت بسیار بالا گزارش می شود.
ماهیت قابل اعتماد داده های جمع آوری شده در کنار پیشنهادهای شخصی برای بهبود کیفیت خواب که همه مبنای علمی دارند، امتیازدهی دقیق به اطلاعات خواب کاربر را تضمین می نماید. در نهایت همه این اطلاعات با برنامه HUAWEI Health همگام‎سازی شده و جهت بررسی به کاربر عرضه می شوند. چگونه می توان قابلیت TruSleep را فعال کرد
فعالسازی این توانایی بسیار ساده است. بعد از ورود به نرم‎افزار Huawei Health در گوشی هوشمند، کافیست وارد بخش Devices (در EMUI 10.x) یا بخش Me (در EMUI 9.x) شوید. در این بخش دستگاه پوشیدنی لینک شده به گوشی خویش را برگزیده و وارد بخش Health Monitoring شده و کلید فعالسازی HUAWEI TruSleep را بزنید.
هواوی TruSleep چه اطلاعاتی به کاربر می دهد
با ورود به این بخش می توانید اطلاعات خواب شب گذشته خویش را ببینید. برای اطلاعات دقیق تر، به بخش Sleep در صفحه اصلی برنامه Health وارد شوید؛ در آنجا قادر خواهید بود سوابق خواب را بر مبنای روز، هفته، ماه و سال و همینطور میزان صحیح بودن خواب خویش را متوجه شوید. در عین حال ساعت هوشمند هوآوی مشاوره متناسب با نتایج به دست آمده را هم عرضه خواهد نمود.

امتیازدهی به کیفیت خواب: بر پایه مجموعه‎ای از متغیرهای خواب که بر مبنای تحقیقات علمی استخراج شده‎اند، درجه و کیفیت خواب کاربر گزارش می شود. مهم ترین پارامترها در این حالت، زمان کل خواب و درصد هر کدام از پله های خواب کاربر است که نشان داده است در هر حالت چه وضعیتی ثبت شده است.
راهکارهای شخصی سازی شده برای بهبود خواب: خصوصیت جالب دیگر این بخش استخراج عادت های خواب کاربر و آنالیز داده ها بر مبنای آنهاست. در این حالت عادت های خواب فرد بر مبنای سیر تنفس شب گذشته و تجزیه و تحلیل داده های جسمی و شناختی صورت گرفته و به فرد کمک می نماید که اطلاعات کاربردی و اختصاصی را از TruSleep به دست آورد. مزیت دیگر این بخش آن است که به صورت تخصصی و کاملاً شخصی، بر اساس داده های علوم شناختی خواب، راهکارهایی برای بهبود خواب فرد عرضه می شود.

در آخر باید گفت درصورتیکه از زمان و کیفیت خواب خود راضی نیستید و در طول روز احساس خستگی دارید، می توانید با استفاده از ساعت ها و دستبندهای هوشمند هواوی خواب خویش را تحت کنترل گرفته و با استفاده از راهکارهای فناوری TruSleep هواوی، کیفیت خواب خویش را بهبود دهید.
چنانچه به استفاده از این تکنولوژی علاقه مند هستید، یکی از خوش قیمت ترین گزینه ها برای شما، دستبند هوشمند هواوی بند 6 (HUAWEI Band 6) است که اخیرا وارد بازار ایران هم شده است. با این دستبند اقتصادی می توانید امکانات کاملی در حد یک ساعت هوشمند را در اختیار داشته باشید و کیفیت خواب خویش را هم رصد کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/06/17
23:49:21
5.0 / 5
1011
تگهای خبر: بازار , خواب , دستگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP