حجت اله صیدی در جمع مدیران و كاركنان شعب استان كرمان خبر داد

افتتاح طرح های جدید در هفتاد سالگی بانک صادرات ایران

افتتاح طرح های جدید در هفتاد سالگی بانک صادرات ایران

به گزارش شاپ مدیرعامل بانک صادرات ایران اظهار داشت: ارتقا جایگاه بانک از راه خدمات بیشتر با قیمت تمام شده پول کمتر، افزایش نرخ مؤثر تسهیلات و بهبود فاصله بین هزینه ها و درآمدهای عملیاتی صورت می گیردبه گزارش شاپ به نقل از بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی در مراسم معارفه مدیر شعب استان کرمان در جمع کارکنان بانک در این استان تصریح کرد: برنامه سال ۱۴۰۰ بانک صادرات ایران پایدارسازی سود عملیاتی است و در تلاشیم که بانک در مقابل اتفاقاتی هم که امکان دارد به پایداری سود صدمه بزند، مقاوم باشد.
وی اضافه کرد: بانک صادرات ایران بر مبنای برنامه سه مرحله ای ۳۰ ماهه به هدف سودآوری دست یافته است و هفتادمین سال فعالیت بانک را با دستاوردهای بیشتر آغاز خواهیم کرد که این امر مستلزم افزایش و ارتقای عملیات بانک است.
صیدی با تکیه بر این که بهبود سهم بازار بانک باعث پیشبرد بهتر فعالیتهای آن خواهد شد، اظهار نمود: منابع بانک باید بیشتر از میزان رشد نقدینگی رشد داشته باشد چونکه اگر منابع بانک به میزان نرخ رشد نقدینگی افزایش یابد، به این مفهوم است که افزایشی در سهم بازار بانک به وجود نیامده است. ازاین رو باید برای افزایش منابع تا آخر سال تلاش بیشتری صورت گیرد.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، سپهبد شهید قاسم سلیمانی را نماد ایثار و فداکاری خواند و برای علو درجات وی دعا کرد و اضافه کرد: کشور ما مدیون سردار شهید سلیمانی و همه شهدای این آب و خاک است و شهدای استان کرمان در سالهای دفاع مقدس نقش مهمی در صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی داشته اند.
صیدی اظهار داشت: در آغاز هفتادمین سال تأسیس بانک صادرات ایران هستیم؛ بانکی که هفتاد سال تمام با بالندگی ارتقا یافته و به این جایگاه رسیده و ثروتی برای کشور و افتخاری بزرگ برای ما به حساب می آید. در شرایطی به استقبال این سالروز می رویم که کمتر از دو ماه پیش مجمع عمومی سالیانه بانک را برگزار کردیم و برای نخستین بار بعد از شش سال گذشته، بانک موفق به تقسیم سود شد که این برای همه همکاران بانک مایه افتخار و شادمانی است. سودآوری در شرکتهای سهامی عام دو مفهوم دارد؛ یکی افزایش ثروت صاحبان سهام است که به علت افزایش قیمت سهم یا میزان سود قابل تقسیم و یا تلفیقی از این دو حاصل می شود و مفهوم مهم دیگر آن، تضمین بقای شرکت و تداوم فعالیت آن است که این مطلب برای مدیران و کارکنان اهمیت بیشتری دارد. البته وظیفه ما خلق ارزش است که سهامداران از آن منتفع می شوند اما نکته اصلی این است که وقتی شرکت سودآور می شود، تداوم فعالیت آن تضمین می شود که از همه چیز مهم تر است و برنامه بانک دقیقاً در همین جهت است.
وی ضمن اشاره به ظرفیت های اقتصادی استان کرمان، خواهان توجه ویژه به توانمندی های بانک صادرات ایران برای خدمت بیشتر به اقتصاد این استان شد.
صیدی از افتتاح طرح های جدید بانک در حوزه بانکداری الکترونیک همزمان با هفتادمین سال تأسیس بانک و ارتقای سامانه شمس و اپلیکیشن صاپ اطلاع داد و اظهار داشت: در صورتیکه مشکل امضای دیجیتال حل شود، مشتریان بانک نیازی به رفتن به شعب نخواهند داشت.
وی در این مراسم از زحمات امین ترابی گل سفیدی قدردانی و برای ابوالفضل جمشیدی در تصدی مدیریت شعب بانک در استان کرمان آرزوی موفقیت کرد.


منبع:

1400/06/12
14:10:06
5.0 / 5
1176
تگهای خبر: ارز , بازار , خدمات , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP