همکاری امداد خودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه ای

همکاری امداد خودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه ای

شاپ: با امضای تفاهم نامه میان دانشگاه فنی و حرفه ای و شرکت امداد خودرو ایران، فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای از این پس بعنوان امدادگر به ناوگان امداد خودرو ایران ملحق می شوند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، با امضای تفاهم نامه میان دانشگاه فنی و حرفه ای و شرکت امداد خودرو ایران، فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای از این پس بعنوان امدادگر به ناوگان امداد خودرو ایران ملحق می شوند.
در این تفاهم نامه که به امضای سید عباس میرحسینی و رضا گنجی جویباری بعنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره امداد خودرو ایران و ابراهیم صالحی عمران، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای رسید، ضمن تضمین ارائه فرصت شغلی به فارغ التحصیلان رشته های «مکانیک، الکترونیک، برق و برآورد خسارت خودرو»، شرکت امداد خودرو ایران برنامه ای برای ارائه تسهیلات ویژه به کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای در نظر گرفته است.
در این مراسم، صالحی، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن اشاره به ارتباط مؤثر دانشگاه و امداد خودرو ایران، بر ایجاد رشته های جدید دانشگاهی و بورسیه دانشجویان برمبنای همکاری دوجانبه بمنظور بهره مندی از امکانات و تجهیزات آموزشی و همین طور رفاهی میان دو نهاد، تاکید نمود.
میرحسینی، مدیرعامل امداد خودرو ایران نیز با اشاره به تجهیزات به کار رفته و ظرفیت ناوگان امدادرسانی در سراسر کشور ضمن استقبال از هم افزایی میان صنعت و دانشگاه، بهره مندی از ظرفیت دانشگاه بمنظور ارتقای آموزش و دانش فنی امدادگران سراسر کشور و همین طور انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک را ضروری دانست.
وی اظهار داشت: در شرایطی که خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور، دغدغه اشتغال در زمینه در رابطه با رشته تحصیلی خودرا دارند، در صورت استفاده از ظرفیت های موجود می توان برای خیلی از این دانشجویان و فارغ التحصیلان، فرصت های مناسب شغلی ایجاد کرد.
میرحسینی اشاره کرد: با ورود متخصصان و ارائه خدمات امدادی مطمئن، شاهد خدمت رسانی مطلوب تر و رضایت بیشتر هموطنان در سراسر کشور نیز خواهیم بود.


منبع:

1400/06/08
10:07:10
5.0 / 5
1152
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP